نشانه های سرد شدن رابطه و علت سرد شدن رابطه

نشانه های سرد شدن رابطه و علت سرد شدن رابطه

نشانه های سرد شدن رابطه و علت سرد شدن رابطه

 

سرد شدن رابطه در زندگی ها جزو یکی از دغدغه های روزمره اغلب مردم شده است که دنبال راهکار خوب بودن نیاز به مطالعه و وقت گذاشتن دارد. در این مقاله چند علت سرد شدن رابطه در مردان را توضیح خواهیم داد و راهکارهای مقابله با آن ار نیز خواهیم گفت.

 

همون طور که در مقاله  علت خشم مردان در رابطه  و همچنین مقاله علت سرد شدن مرد در رابطه زناشویی چند مورد از سرد کننده هایی که مردان را نسبت به زن ها سرد می کند توضیح دادیم، در این مقاله نیز چند سرد کننده دیگر رابطه را با هم بررسی خواهیم کرد.

 

سرد کننده پنجم :

حرف زدن های مداوم و بیش از حد خانم ها در رختخواب:

 

زن هایی که گزارش لحظه به لحظه احساسات و تحرکات خود را بیان می کنند، باعث سردی مردان خواهند شد. با این کار مرد فقط منتظر است که رابطه با شما تمام شده و به استراحت و خواب خود بپردازد. این که در زمان رابطه ابراز احساسات شما با ابراز احساسات طرف مقابل شما برابر باشد، از اهمیت برخوردار است. باید به طرف مقابل هم فرصت ابراز احساسات بدهید در غیر این صورت کم کم نسبت به شما سرد خواهد شد.

 

 حالا چرا این کار خانم ها باعث سرد شدن رابطه می شود:

 

اگر مقاله تفاوت ساختار مغز زن و مرد را خوانده باشید، گفتیم که مغز مردان به راحتی نمی تواند همزمان دو کار را انجام دهد. این کار به استفاده همزمان از دو نیم کره چپ و راست است که

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *