علت خشم مردان در رابطه

علت خشم مردان در رابطه

علت خشم مردان در رابطه

خشم مردان در رابطه را می توان از جمله مسائلی دانست که خانم ها از آن بیزار و گریزانند. براساس نظرسنجی که از آقایان انجام شده است، یکی از دلایل خشم مردان شروع کننده مدام رابطه جنسی بودن است. مردان از این که مدام پیشنهاد رابطه را بدهند و یا شروع کننده رابطه باشند خسته می شوند و این احساس به آنها دست می دهد که کنترل شدن به مردان دست می دهد.

 

دومین سرد کننده حنسی :

 

خانم ها فکر می کند که وقتی مرد همیشه شروع کننده باشند و زن همیشه منتظر باشد که آقا دست به کار شود، به مرد خود می فهمانند که خیلی نجیب و پاک هستند که درخواست از طرف آنها صادر نمی شود. اگر چنین فکری دارید باید بگویم کاملا در اشتباهید. مردها از این نوع رفتار شما این برداشت را دارند که شما قصد کنترل کردن آنها را دارید و از این موضوع به عنوان اهرم فشار برای کنترل آنها استفاده می کنید. این رفتار باعث عصبانیت انها و کم کم سرد شدن نسبت به شما می شود.

 

این رفتار بیشتر به بازی گرفتن مردان معنی می دهد تا نجابت و پاکی خانم ها و با این کار کم کم جاذبه خود را پیش همسر خود از دست خواهید داد. این که رابطه از طرف همسرتان شروع شود یک ریسک بزرگ برای اوست چون احتمال دارد که از طرف شما پس زده شود. اگر از طرف شما پس زده شود باز باعث خشم مردان می شود.

 

راه حل:

 

شما نیز در گاهی از اوقات به ندای درونتان گوش داده و انقدر دو دو تا چهارتا نکنید. گاهی باید از طرف شما پیشنهاد رابطه داده شود تا مرد شما نسبت به شما تحریک شود و بداند که هنوز جذابت خودش را نزد شما دارد. شک نکنید بیشتر از قبل شما را دوست خواهد داشت. البته گاهی اوقات شما را پس هم خواهد زد.

 

سرد کننده سوم که باعث عصبانیت و خشم مردان می شود:

خشم مردان http://resaneomid.com

 

اینکه خانم ها در رسیدن به اوج لذت جنسی به مردان خود کمک نمی کنند نیز باعث کلافگی و خشم مردان می شود. خانم ها انتظار را دارند که مرد آنها با مانند یک کاشف معدن، کشف کند که او از چه راهی به اوج لذت می رسد. این کار مردان را دیوانه می کند و انگار دارند به جای لذت بردن، یک تست سخت برای قبولی در محل کار جدید را می دهند. نه تنها استرس می گیرندف بلکه وقتی نتوانند به شما برای رسیدن به اوج لذت کمک کنند، از شما نیز عصبانی می شوند که چرا به آنها کمک نمی کنید.

 

وقتی شما خواسته خود را به همسرتان نمی گویید، این احساس را دارد که شما در حال سنجش عملکرد و مهارت او هستید، این رفتار او را به طور مخفی از شما بیزار و سرد می سازد. این رفتار وقتی که مدامت داشته باشدف حتی اگر شما نیز بعد از چند مدت درخواست زابطه کنید، او از دستتان عصبانی شده و میلی به ایجاد رابطه باشما ندارد.

 

چند دلیل دیگر که چرا زن ها همچین اقدامی را نمی کنند:

 

۱٫زن ها از گفتن تمایلات جنسی خود خجالت می کشند و فکر می کنند که با این کار ناپسند به نظر می رسند.

 

۲٫بسیاری از خانم ها حاضر نیستند اعتراف کنند که به سختی به اوج لذت می رسند و حاضر نیستند مرد خود را راهنمایی کنند. آنها فکر می کنند عیب و ایراد از آنهاست پس سکوت می کنند و خود را از لذت رابطه محروم می کنند.

 

راه حل:

 

زن ها باید این را درک کنند و بپذیرند که انسان های ارزشمندی هستند وبرای خود ارزش قائل باشند. با مرد خود را رابطه با نحوه رابطه صحبت کنید و حتی از روش هایی که شما را اذیت می کند، حرف بزنید. با دادن اطلاعات به شوهرتان نه تنها از از شما دور نخواهد شد بلکه باعث تحریک او خواهید شد.

 

سرد کننده چهارم که باعث خشم مردان می شود:

 

زن هایی که در رختخواب کاملا سرد و بی حرکت اند و مانند تکه گوشتی خود را رها می کنند. این کار هم باعث سردی مردها به همسرشان می شود و تداوم این کار باعث عصبانیت آنها. مردها با این کار شما، آنها حس می کنند که برای شما جذابتی ندارند و در حال تجاوز به همسر خود هستند.

 

احساس تاثیرگذار بودن برای مردان خیلی مهم است. این حس به آنها اعتماد به نفس می دهد. زمانی که حس کنند همسر خود را از رابطه جنسی شاد و خوشحال ببینند، احساس پیروزی دارند. وقتی در رابطه هیچ عکس العمل و رفتاری که نشان از لذت بردن شما و گرمی رابطه نداشته باشد، همسرتان احساس شکست می کند و از دست شما عصبانی می شود.

 

دلیل زن ها از این رفتار چیست؟

خشم مردان http://resaneomid.com

 

۱٫خانم ها به شرطی در رابطه جنسی مشارکت می کنند که مشخص نشود که از رابطه لذت برده اند چون فکر می کنند اگر همسرشان متوجه لذت بردن آنها شود، در نظر شوهرشان زنی بدکاره به نظر می رسند.

 

۲٫پاسخ خصمانه انفعالی دلیل دوم است یعنی نفرت سرکوب شده و خشم از همسر که در رابطه جنسی خود را نشان می دهد. گویی به طرف می فهمانند که تو هیچ کنترلی روی من نداری و یک انسان احمقی که حتی توان تغییر احساس من را نیز نداری.

 

راه حل:

 

با ابراز تمایل شما هر چه بیشتر به همسرتان نزدیک می شوید و این کار احساس رضایت از زندگی را برای هر دوی شما در بر خواهد داشت. در انجام این کار اهمال کاری نکنید و صحبت کردن با همسر خود را پشت گوش نیندازید. کم کم باید روی اخلاقیات و تغییر آنها کار کنید و خود سازی داشته باشید.

 

دعوت به سخنرانی :

شاید شما نیز حس کنید که در مورد یکی از مباحث این مقالات برای سازمان یا کادر تیم و یا حتی برای برخی از خانواده ها می تواند کمک کننده باشد.

اگر چنین حسی دارید می توانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۰۷۲۱۶۰۱۳ تماس حاصل نمایید تا شرایط دعوت برای شما توضیح داده شود.

 

ممنون که این مقاله را خواندید و امیدوارم که کمک کننده باشد. من محمدجواد سرافراز، مدرس و سخنران مهارتهای ارتباطی هستم و خوشحالم که با ارائه اطلاعات خود میتوانم به دیگران کمک کنم تا با عزیزان خود زندگی بهتری را تجربه کنند.

محمدجوادسرافراز مدرس و سخنران مهارتهای ارتباطی http://resaneomid.com

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. Robely
    9:20 2019/01/23

    آقای سرافراز چرا همیشه باید تلاش کرد تا مردها رو از دست نداد و همه هم و غم یک زن باید چگونگی رابطه با شوهرش باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟چرا درمورد این هم نمگید که مردها باید چطور بازنها برخورد کنند؟؟؟؟؟و اینکه یاد بدید چجوری درکشون کنند؟؟؟؟
    چراهمیشه زنها باید کوتاه بیان؟؟؟

    • سلام وقتتون بخیر ممنون از اینکه دیدگاهتون رو ارسال کردید. یکی از عواملی که باعث شده بنده این مقالت که عموما کارها به عهده خانمها هست رو روی سایت بگذارم اینه که خانم ها وقتی مسئله ای پیش میاد، تحقیقات نشون داده که حرص بیشتری می خورند. خانمها نسبت به آقایان بیشتر اهل آموزش هستند و بیشتر سمت آموزش میان. مردا اغلب میگن مگه رابطه ما چشه؟ خیلی هم خوبه و اینکه باز خانم ها رضایت از زندگی پایین تری رو دارند و بیشتر به دنبال نگه داشتن رابطه هستند. اینها دلایلی هست که بنده بیشتر مقالاتم برای خانمها و اقدامات آنهاست.