احساسات مردان نسبت به زنان

احساسات مردان نسبت به زنان

احساسات مردان نسبت به زنان

احساس مردان : خانم ها یک سری جملات آشنا دارند که مدام به گوش هم می رسانند و به دلیل عدم شناخت مردان است که این صحبت ها مدام بین آنها رد و بدل می شود. از جمله اینکه مردان به رابطه با ما زنان اهمیتی نمی دهند، یا مردان هیچ احساسی ندارند و فقط کارشان است که برایشان مهم است.

 

باید گفت که مردها به هیچ وجه نسبت به عشق و ارتباط خود با همسرشان بی توجه نیستند، بلکه ریزه کاریهایی وجود دارد که زنان بدانند می توانند رابطه قوی و خوبی را با همسر خود بسازند.

 

زنان برای بیان هویت خود از رابطه خود حرف می زنند در صورتیکه مردان برای ابراز هویت خود از کار و موفقیت کاری خود صحبت می کنند. مردان بیشتر از هر چیزی دوست دارند که به موفقیت شغیلی خوبی برسند زیرا به نظر مردان، پیشرفت شغلی آنها باعث دوام بیشتر خانواده می شود. اما زنان جفظ زندگی را به اهمیت دادن به خانواده و رابطه عاطفی می دانند و برای همین دو چندان تلاش می کنند تا از سردی عاطفی مردان جلوگیری کنند.

 

احساس مردان http://resaneomid.com

تحقیقات ۱۹۷۸ در مورد نگاه مردان و زنان در رابطه با عشق و شغل:

 

در این فایل صوتی قصد داریم براساس تحقیقات انجام شده، احساس مردان و احساس زنان در دو معقوله عشق و شغل را بیان کنیم.

 

 

 

در صورتیکه مدت زمان زیادی باشد که مرد شما از موفقیت های کاری دور بوده باشد، سخت بتوانند با کسی ارتباط روحی خوبی بگیرند و آرامش روحی ندارند. آرامش روحی چیزی است که باید مرد شما به آن رسیده باشد تا بتواند ارتباط احساسی مناسی را با شما برقرار سازد.

 

احساس مردان و ارتباط مستقیم با کار:

 

 

از آنحایی که مردان از لحاظ رشد شخصیتی و اعتماد به نفس به شدت به کار خود و پیشرفت کاری خود وابسته هستند، احساس مردان نسبت به همسرانشان ضعیف می شود. این صحبت اصلا به این معنی نیست که به همسر خود علاقه ندارند یا اینکه احساس مردان به کار بیشتر از همسرشان است. نه اصلا این طور نیست.

 

در واقع جون مردان از نظر رشد شخصیتی و اعتماد به نفس به کار خود وابسته می باشند، ناخودآگاه ذهن آنها به سمت کار متمرکز می شود و باعث می شود از توجه آنها به همسر خود کم شود.

برای خانم ها هرچقدر هم که از نظر کاری موفق باشند، تا زمانی که از زندگی خود رضایت نداشته باشند، حس خوبی از خود ندارند. آنچه باعث آرامش و رضایت خانم ها از زندگی می شود، احساس صمیمیت و راحتی با یک مرد است. وقتی خانم ها با همسر خود درست این جس را دریافت نکنند، حس رضایت را ندارند و وقتی دریافت می کنند انگار هدیه ای به آنها تعلق گرفته است.

 

برای مردان برعکس عمل می کند، حتی اگر رابطه خوبی با همسر خود داشته باشند باز حس خوبی نسبت به خود ندارند و حتی کم کم ارتباطشان با همسرشان هم دچار مسئله خواهد شد. احساس مردان زمانی خوب می شود که به موفقیت شغلی رسیده باشند و از کار خود راضایت نسبی را داشته باشند. احساس مردان زمان موفقیت در کار خیلی بیشتر بوده و بهتر می توانند ارتباط ایجاد کنند.

 

موفقیت کاری به قدری برای مردان مهم است که حمله قلبی در آنها افزایش می یابد یا به مواد الکی و مخدر روی می آورند و یا دچار فشار خون بالا می شوند.

 

احساس مردان http://resaneomid.com

پس خانم ها چیکار کنند؟

 

اولین کار این است که در هنگام به هم ریختگی شغلی و کاری همسرتان، کمتر این توقع را داشته باشیم که با خانمشان گرم بگیرند و با او عشق بازی کنند.

دومین مرحله این است که اگر در توان خانم ها است به همسر خود کمک کنند تا در موقعیت شغلی خود احساس بهتری را داشته باشد و تا جای ممکن به در پیشرفت شغلی اش کمک کنند.

سومین راه را می توان راهکار دادن دانست. از آنجایی که در مقاله ناراحتی مردان توضیح دادیم مردان بیشتر از اینکه از نظر احساسی موارد را تحلیل کنند، با راهکار دادن و راهکار گرفتن سعی در حل مسائل دارند. پس تا جای ممکن به او راهکاری ارائه کنید تا مسئله او حل شود.

 

وقتی مردان خیال خود را از مسائل کاری و شغلی آسوده تر ببینند، احساس مردان هم به کار افتاده و می توانند بهتر ابراز احساسات کنند و رابطه بهتری را با همسر خود خواهند داشت.

دعوت به سخنرانی :

شاید شما نیز حس کنید که در مورد یکی از مباحث این مقالات برای سازمان یا کادر تیم و یا حتی برای برخی از خانواده ها می تواند کمک کننده باشد.

اگر چنین حسی دارید می توانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۰۷۲۱۶۰۱۳ تماس حاصل نمایید تا شرایط دعوت برای شما توضیح داده شود.

 

ممنون که این مقاله را خواندید و امیدوارم که کمک کننده باشد. من محمدجواد سرافراز، مدرس و سخنران مهارتهای ارتباطی هستم و خوشحالم که با ارائه اطلاعات خود میتوانم به دیگران کمک کنم تا با عزیزان خود زندگی بهتری را تجربه کنند.

محمدجوادسرافراز مدرس و سخنران مهارتهای ارتباطی http://resaneomid.com

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *